La Nordica - Focolare 70 přímá litina / 9 kW /

La Nordica - Focolare 70 přímá litina / 9 kW /

Teplovzdušná krbová vložka Focolare 70 přímá - špičková litinová vložka s velkým prosklením a možností přikládání polen až 50cm. Nová konstrukce umožňuje volbu otvírání dvířek vpravo nebo vlevo. Kovové madlo je dostatečně velké pro pohodlné otvírání a na vložce zapadá do rolničky. Tím je zaručeno i při vysokých teplotách vždy dobré a snadné otevírání. Vrchní část vložky je zcela nové konstrukce, vysoká asi 12cm ve které jsou dva nerezové deflektory.

48552 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: La Nordica

Vnitřní stěna tohoto litinového dílu je tvořena mnoha jehlany, které mají za úkol vytvořit velkou turbulenci plynů. Rychlost plynu se zpomalí a dojde k dokonalému smíchání s předehřátým vzduchem. Účinnost je 79,7% .. Odcházející CO je 0,09% a tato hodnota je tak nízká, že při provozu není vidět kouř z komína. I zanášení kouřovodu a komínu je minimální. Kouřový výstup je v horní části s dvojí možností velikosti kouřovodu - buď Ø 180 mm / usazeno vnitřně do hrdla / nebo Ø 200 mm / nasazeno na vnější část hrdla. Ve střední části vložky je popelník pro snadné odstranění popela. Pro rychlé a jednoduché roztopení je pod rošt přiváděn regulovatelný primární vzduch. Sekundární vzduch je také jemně regulovatelný a silně ohřátý, ale navíc je vstup osazen hrdlem pro připojení ohebné hliníkové trubky o velikosti Ø100mm. Druhá strana se zpravidla připojuje na výstup přisávání venkovního vzduchu. Tím je jednoduše vyřešen problém přisávání vzduchu na hoření z venku. Třetí terciální vzduch vstupuje vně vložky automaticky do zadní litinové desky ohniště, kde silně ohřeje a vystupuje malými otvory pod první deflektor. Tím je nejen zabránilo přehřívání zadní části, ale prakticky je odstraněno praskání a deformace při přetopení. Vložka stojí na třech litinových nožičkách s výškovým nastavením. Teplo do prostoru se přenáší sáláním. Pro přívod sálavého tepla na ohřátý vzduch se na zvláštní objednávku dodává teplovzdušný plášť, který je osazen čtyřmi výstupy s hrdly na připojení hliníkových flexibilních hadic o průměru 150 mm. Při potřebě většího množství prodávaného teplého vzduchu je k teplovzdušnému plášti lze objednat axiální ventilátor / 800m3/min / s regulací otáček v pěti stupních, teplotním čidlem / zapíná při 50 °. celsia / a dálkovým ovladačem. Pro informaci je při provozu ventilátor velmi tichý.Popis výrobku:primární vzduch přiváděný pod rošt regulovaný - je potřebný při zatápěnísekundární vzduch se silně předehřívá a vysokou rychlostí vstupuje v horní části směrem na sklo - druhé spalování.terciální vzduch je silně ohřátý a vstupuje v zadní části do ohniska - tím způsobuje velkou turbulenci kouřových plynů, zvýšené katalytické dohoření, zvyšuje účinnost a čistotu odcházejících zbytkových plynů.čisté sklo po dlouhou dobu topenísamoregulace kouřového tahu litinovými výstupky v horní dohořívací zónězabudované dva nerezové deflektory prodlužující dráhu plynu, a tím zlepšují průběh dohárania.priprevené na připojení externího vzduchu - nespotřebovává vzduch z obytného prostoru.studené držátko, volba otevírání dvířek - pravá nebo levá.maximální délka polen 50cmhmotnostní průtok spalin 6,9 g / stah při nom. výkonu 0,14 mbarvýstupní teplota plynu 330 st. celsialze dokoupit horní přídavný plášť pro rozvod teplého vzduchu.

Technické parametry:

Výkon [kW / h] 9,1
Výhřevnost [m2/m3] 90/261
Výška [cm] 80,7
Šířka [cm] 70,4
Hloubka [cm] 49,1
Hmotnost [kg] 142
Průměr kouřovodu [mm] 200
vývod horní
Spotřeba [kg / h] 2,7

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení