Proč komín TUMA Therm ?

Proč právě komínový systém TUMA Therm ?

Komínový systém "Tuma therm" systém ověřen nejvyšším prodejem v SR s nejlepším poměrem ceny a kvality.

Při zachování všech kladných vlastností hlavně podstatně snížil cenu za kompletní systém.

Systém "Tuma-therm" používá betonovou odlehčenou krycí desku s odolností vhodnou pro systém odolný vyhoření sazí. Komínová dvířka plní funkci dvířek s dilatací šamotu a jsou vhodné pro spodní i vrchní dvířka s uzávěrem pro odtah spalin a pružnou dilatací pro šamot.

Systém "Tuma-therm" zachovává všechny důležité vlastnosti pro komín, jako je akumulační tvárnice z keramzitu o velikosti 36x36x24cm (jednokomín), 36x70cm (dvojkomín) s plnohodnotným zadním odvětráním, dodržení tvrzené minerální vlny pro izolaci i sopouch, dodržení šamotu nejvyšší kvality PD Refractories group, použitím alternativních komínových dvířek s bezpečným uzávěrem s dilatací pro šamot a kondenzační jímkou  pro odvod kondenzátu a dešťové vody.


Původ materiálů TUMA-therm.

Šamotové vložky - nejdůležitější prvek komínového systému - výrobce PD Refractories - výrobek vyráběný v závodech v Čechách i v Německu. Komínové vložky jsou nejvyšší možné kvality pro suchou i mokrou provoz typu A1N1, B2N1, D3P1 funkční do 600 ° provozní teploty s odolností proti vyhoření sazí a minimální nasákavostí. Zkušební měření zařadili tento šamot spolu se šamotem Schiedel UNI na kvalitativně nejvyšší stupeň jakosti.

Komínová izolace - ROCKWOOL-druhý nejdůležitější prvek s mateřským podnikem v Dánsku. Výrobek se produkuje téměř ve všech státech Evropy s kontrolou nejvyšší jakosti pro účely protipožární i zateplovací ve stavebnictví. Při zhutnění 120 a 150/m3 a provozní teplotě do 650 ° C, s odolností vyhoření sazí se řadí tento výrobek mezi nejvhodnější z technic. izolací pro účely izolace kom.systémov.

Komínové Tvárnice - THERM - třetí nejdůležitější prvek systému vyráběný s technologií USA v PL. Tato země je největším evropským producentem keramzitu v Evropě který je základní surovinou k výrobě odlehčených tvárnic s akumulační funkcí. Keramzit dává tvárnici vynikající vlastnosti vhodné pro komínový systém s nejnižší hmotností (1tvárnica pouze 14kg), s funkčností armování roxor, plnohodnotným zadním odvětráním a univerzální velikostí 36x36x24cm.

Komínové příslušenství - dvířka, mřížka, nerezové ukončení, lepidla, krycí deska, jsou výrobkem ostatních zemí EU které jsou z pohledu maximální funkčnosti a kvality výběrem firmy TUMA invest - CS nejvhodnější pro tento systém.

Komínový sytém TUMA-therm dosáhl účelným výběrem nejvhodnějších a cenově dostupných materiálů a prvků absolutně nejvhodnější výslednou cenu za kvalitní produkt na trhu nejen Slovenska,  ale i Čech a ostaních zemí Evropy.

Produkt TUMA-therm se úspěšně prodává ve více zemích EU a nahrazuje drahé systémy ze západní Evropy splněním všech požadavek užitných vlastností.

Tímto se systém Therm stal konkurentem pro drahé systémy ze záp.. Evropy  -  ukázal, že i  kvalitní produkt se dá dělat  za výbornou cenu.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení