Princip fungování bio krbů.

BIO KRBY - Princíp fungování

 Krása a útulnost otevřeného krbu byla až doposud spojována s napojením na komín, s pracným uskladněním dřeva, s nutným zbavováním se následného popela as důsledným čištěním komínových částí.

Přinášíme Vám na trh novou generaci živého ohně.

Nepotřebujete komín, dřevo, nemáte starosti s kouřem, nevznikají Vám žádné škodlivé zplodiny, nemusíte se starat o padající jiskry, saze, ani o špínu.

Naše krby spalují speciální bio-alkohol, který je upravený tak, aby hořel krásně žlutým plamenem bez kouře a škodlivých spalin. Jsou určeny pro chvíle pohody ve Vašem bytě, zimní zahradě, domě, kanceláři, restauraci nebo na chatě. Po vybalení a postavení jsou okamžitě použitelné. Stačí jen zapálit krbovým zapalovačem a můžete vychutnávat otevřený oheň a příjemné teplo. Náš krb Vám tedy poskytuje nejenom optické potěšení ze živého ohně, ale Váš domov doslova i proteplí s výkonem cca 2-3 kW což postačuje na vyhřátí jedné místnosti.

Nemusíte se obávat zplodin z hoření, protože výsledkem hoření bio-alkoholu je pouze CO2 a H2O, neboli kysličník uhličitý a voda, tedy to, co vydechuje člověk při dýchání. Pro srovnání - vyprodukované množství CO2 je asi takové, jaké vyprodukují dva hořáky ve Vašem plynovém vařiči. Při hoření nevzniká žádný zápach a položením aromatické misky s vůní na krb si navíc můžete v bytě vytvořit jakoukoli vůni.

Investicí do našeho krbu si vytvoříte v bytě magickou atmosféru a plápolající plamínky Vás budou dobíjet energií.

Krby se dají upravit jakoukoliv RAL barvou v cca 240 odstínech (každá z barev může být v matném nebo lesklém provedení av jemné nebo hrubé struktuře).

Spotřeba bio-alkoholu: 1 litr hoří cca 3 - 6 hodin (záleží na typu a nastavení hořáku).

Cena za 1/2 l - 50, - Kč s DPH, za 1/2 ls lesní vůní - 60, - Kč s DPH. Balení - v 1,5 l lahvích, 1 krabice = 6 lahví á 1,5 l = 9 l.

Při optimálním nastavení hořáku Vás hodina hoření bude stát pouze 15.80, - Kč s DPH.

V současnosti máme přes 147 typů krbů. Většina z těchto typů se dá upravit v 240 barvách RAL za příplatek: (závěsné 2000Kč) (volně stojící 5000Kč). V případě přání, jsme schopni změnit rozměry krbu, aby vyhovoval Vašim požadavkům (20% + Poměrové zvětšené velikosti). Většina krbů se dá dodělat se sklem za příplatek 5000Kč.

Pokud jste nenašli vhodný krb můžeme Vám vyhotovit krb dle Vašeho nákresu nebo obrázku.

Pokud máte svou představu o ideálním krbu, dohodněte si schůzku a po zvážení technických možností a funkčnosti krbu Vám vyrobíme krb podle Vašich představ.

 

Živý oheň v krbu bez komínu

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení