Zahradní - venkovní krb - PHOBOS - /HOYAN - HR/

Zahradní - venkovní  krb - PHOBOS - /HOYAN - HR/

HOYAN PHOBOS

222096 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: Hoyan

ZAHRADNÍ KRB PHOBOS / exteriérové ​​provedení / 

PHOBOS B - zahradní gril

CENA: 222.096 Kč

Vnější konstrukce obsahuje betonový trám a masku. Verze obsahuje pizza pec PLEIN 700 A + diameter 70cm. Dvířka pizza pece jsou litinové. Bočnice krbu jsou zhotoveny z kamene bihacit - pískovce. Žlutá šamotová cihla 5,6 cm neglazované - kámen bihacit, žula, bílý kašmír. 

PHOBOS S - zahradní gril

CENA: 199.080 Kč

Vnější konstrukce obsahuje betonový trám a masku. Verze obsahuje pizza pec PLEIN 700 A + diameter 70cm. Dvířka pizza pece jsou litinové. Bočnice krbu jsou zhotoveny ze sádrokartonu. Žlutá šamotová cihla 5,6 cm neglazované - kámen bihacit, žula, bílý kašmír. 

 

Rozměry krbu:

šířka / cm / 369

hloubka / cm / 116

výška / cm / 270

šířka ohniště / cm / 90  

 

Volitelné příslušenství: 

- Masivní rošt HF 500 CENA: 7.196 Kč

- Masivní rošt HF 700 CENA: 8.288 Kč

- Litinová Pánev 50 s glazurou CENA: 5.012 Kč 

- Komínový nástavec 1m CENA: 2.548 Kč

- Komínový nástavec 0,5 m CENA: 2.820 Kč

- Napoleonska stříška proti dešti měď - 2.996 Kč - nutno zakoupit

 

Zahradní krb PHOBOS Exteriérové ​​provedení má pevnou výšku krbu a je vhodný jako volně stojící případně pod altán. Krb je nutné omítat. Vrchní část krbu je zhotovena z betonu. Nad topeništěm je osazen ocelový sběrač kouře který je propojen kouřovody s pizza pecí. Kouřovody nejsou v ceně krbu. Na ocelový sběrač kouře je možnost osadit dodatečný komínový nadsavec o rozměrech 20x25cm. 

 

ZAHRADNÍ KRB PHOBOS / interiérové ​​provedení / 

PHOBOS B - zahradní gril

CENA: 211.036 Kč

Vnitřní konstrukce obsahuje betonový trám a ocelový sběrač kouře. Sopouch je zhotoven na míru podle výšky stropu. Verze obsahuje pizza pec PLEIN 700 A + diameter 70cm. Dvířka pizza pece jsou litinové. Bočnice krbu jsou zhotoveny z kamene bihacit - pískovce. Sopouch z izolačních desek není v ceně krbu. Žlutá šamotová cihla 5,6 cm neglazované - kámen bihacit, žula, bílý kašmír.

PHOBOS S - zahradní gril

CENA: 188.076 Kč

Vnitřní konstrukce obsahuje betonový trám a ocelový sběrač kouře. Sopouch je zhotoven na míru podle výšky stropu Verze obsahuje pizza pec PLEIN 700 A + diameter 70cm. Dvířka pizza pece jsou litinové. Bočnice krbu jsou zhotoveny ze sádrokartonu. Sopouch z izolačních desek není v ceně krbu. Žlutá šamotová cihla 5,6 cm neglazované - kámen bihacit, žula, bílý kašmír. 

 

Interiérové ​​provedení se staví pod altán kde výška stropu nedovoluje osadit exteriérové ​​provedení. Možnost dokoupit komínové nástavce a stříšku proti dešti. 

Na objednávku možnost zakoupit přídavné stolky - pracovní pulty. Pracovní pulty je možné doobjednat v různých provedeních / umyvadlo, poličky, dvířka atd.. / Pizza pec je možné orientovat na pravou nebo levou stranu.

 

zpět na záhradní krby

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení