La Nordica - Brigitta / 5,7 kW / - litinová kamna / Tal /

La Nordica - Brigitta / 5,7 kW / - litinová kamna / Tal /

CELOLITINOVÁ KAMNA S MALÝM VÝKONEM. Velký oheň, rychlá instalace, nejnovější proces spalování, malý rozměr, výkon (5,7 kW), instalace na jakýkoliv typ komínu.

18791 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladom

Výrobce: La Nordica

Sálavá celolitinová kamna Brigitta s velkým prosklením, vysokou účinností 80 % a trojitým hořením, pro chaty, chalupy ale i nové domy. Menší jako Petry ale mnohem úspornější, výkonější s velikým krbovým prosklením a speciálně tvarovanou litinou celou smaltovanou pro zamezení reznutí.

Malá litinová kamna na dřevo s vysokým prosklením, roštem, popelníkem s excelentní účinností 80 % a speciálně tvarovaným ohništěm. Ještě nikdo nepoužil litinové desky s tvarem včelí plástve. Tento tvar zvyšuje žárovou a mechanickou odolnost a prodlužuje životnost kamen na desítky let. Ani ne 1 metr výšky a pouze 40 mm hloubky působí velmi kompaktně, ale přesto hřeje výkonem 5,5 kW/h při spotřebě pouze 1,5 kg/h. Výstup kouřovodu je nahoru o velikosti 120 mm, pomáhá při zatápění do studených komínů. Dvojité ekologické spalování bylo rozšířeno o třetí terciální vzduch, který snižuje emise CO na hodnoty pod 0,1 % a tím zmenšuje zanášení komínu a trubek. Regulace je velmi jednoduchá, tvořena dvěmi ovladači se symboly velikosti.

 

Technické parametry:
Výkon [kW/h] 5,5
Výhřevnost [m2/m3] až 63/157
Výška [cm] 64
Šířka [cm] 40,4
Hloubka [cm] 39,7
Hmotnost [kg] 70
Průměr kouřovodu [mm] 120
Vývod-horní
Spotřeba [kg/h] 1,5

 

 

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info