Grilovací deska - kámen Dvoudílná + nosič / Norman CZ /

Grilovací deska - kámen Dvoudílná + nosič / Norman CZ /

1850 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladom

Výrobce: Norman

Grilovací deska - kámen / 41x36x3 cm / Dvoudílná nosič / 53x38 cm / je určena pro pečení masa, ryb a jiných potravin při vysokých teplotách. Při vysoké teplotě desky se využije při přípravě tuk obsahovaný v potravinách a žádný další tuk tak nemusíte používat. Při používání grilovací desky prosíme dodržte následúce pokyny:

1./príprava

• Grilovací deska musí být dokonale vyschlá přirozenou cestou.

• Před prvním použitím natřete desky trochou jedlého oleje a vložte deskydo nepredohriatej trouby. Zde desky během 30 minut zahřejte až na maximálníteplotu / 200 - 250 ° C / a nechte pozvolna vychladnout a až poté jsou desky připraveny k dalšímu použití.

2./použitie

• Desky vložte do krbu ihned po podpálení uhlí do nejvyšší polohy / třetí drážka /, min. 15 cm nad rozpáleným uhlím na dobu 20-30 min. Tak je zajištěno pozvolné prohřívání. Až po úplném přehřátou v této poloze je možne v případě nutnosti snížit polohu do drážky druhé / tj.. min 10 cm nad rozpáleným dřevěná uhlím /. Do polohy nižší nikdy desku nevkládejte astejně nevkládejte do již zátopu krbu chladné desky. Při nedodržení výše uvedených zásad hrozí popraskání a destrukce desek.

• Při předehřívání desek na grilu je třeba vyloučit její přímý styk s plamenem.POZOR

• Při zahřívání i ochlazování desek je třeba vyloučit prudké změny teploty. Nahřátédesky nikdy neochlazujte vodou a desky čistěte vždy v chladném stavu.Nepoužívaajte žádné čistící prostředky.Grilovací deska je přírodní materiál a proto je možné, že se přes všechny výšeuvedená opatření vlasová trhlina vytvoří. Vlasová trhlina nemá vliv nafunkci a použití a není důvodem k reklamaci.

• Výše ​​uvedené zásady platí především pro použití desek ve vybraných typechzahradních krbů Norman av originálním držáku. Není možné zaručit trvanlivostdesek při použití na jiném typu topeniště. Při nedodržení uvedených pokynů nelze uplatnit případné reklamace.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info