Automatický záložní zdroj UPS 400 WAT sinus (s čistým sinusovým průběhem)

Automatický záložní zdroj UPS 400 WAT sinus (s čistým sinusovým průběhem)

Automatický záložní zdroj UPS 400 sinus je určen pro napájení teplovodních čerpadel, teplovodních kotlů a zařízení, které jsou citlivé na průběh napájecího napětí s maximálním příkonem 400W. Přesně odráží průběh sinusového napětí jako v síti. Obsahuje všechny připojovací kabely kromě akumulátoru.

Čistý sinusový průběh zabezpečuje automatické zálohování citlivých čerpadel a spotřebičů, kde modifikovaný průběh trapézový, nebo lichoběžníkového průběhu je nevhodné.

Zařízení je vybaveno vícenásobnou ochranou:

proti úplnému vybití akumulátoru, optický i akustický alarm před odpojením, ochrana proti přehřátí, ochrana proti zkratu zátěže na výstupu, ochrana proti přepólování přes pojistku, ochrana proti přetížení na výstupu.

Trakční akumulátor - je potřebný pro zálohovací zařízení na základě volby délky zálohování volíme výběr v Ah. U trakčního akumulátoru je elektrolyt nasáklý v separátorech s obsahem skleněných vláken. Je hermeticky uzavřený bez možnosti úniku elektrolytu a může být namontován v jakékoliv pozici s výjimkou pozice horeznak. Životnost se pohybuje od 12-15 let při pracovní teplotě od -15 ° C .... do +45 ° C.

Upozornění:

Autobaterie - nejsou vhodné pro použití napájení záložních zdrojů. Jsou stavěny na startování s životností do 5 let. Použitím otevřených akumulátorů v kotelně hrozí nebezpečí výbuchu a poškození zařízení vlivem kyselého prostředí a rozleptání elektroniky.

Modifikovaný sinus - trapézový, nebo lichoběžníkový průběh UPS.

Jedná se o zařízení sice cenově dostupnější, avšak ne vždy vhodné pro napájení a zálohování. Některé spotřebiče a čerpadla nejsou funkční při zálohování na UPS s modifikovaným výstupem. Vliv se v praxi projevuje zejména na čerpadlech, které se stávají hlučnějším a současně se sníží nepatrně jejich výkon. Tento jev nastává pouze při zálohování na baterie při výpadku sítě.

7308 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Na dotaz


Technické údaje:

maximální příkon zařízení pro zálohování: 400W

napájecí napětí: 85-264V

spínací proud: 50A při 230V

výstupní napětí: 230V sinus

napětí baterie: 12V

rozpětí napětí baterie: 10,5 - 15V

odpojovací napětí: 10,5 V

kapacita baterie: 18-120Ah

pracovní teplota: -10 ° C .... +40 ° C, (+60 ° C ... při 50% nom zatížení)

označení baterie: červený ... +, černý ... -,

rozměry: 250x250x90mm

 

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení