La Nordica - Termorossella Plus DSA/11,1 kW / / bordo, pergamena, mastek / Tal.

La Nordica - Termorossella Plus DSA/11,1 kW / / bordo, pergamena, mastek / Tal.

La Nordica

65962 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: La Nordica

Krbová kamna Termorossella plus D.S.A. - Nový typ kamen s teplovodním výměníkem do topení ústředního vytápění a ohřevu teplé užitkové vody. Vysoká účinnost (88%) a emise CO nižší než 0,12%, tak jako výměník tepla ze silné oceli odolávající tlaku až 3 barů. Litinový rošt a spodní část topeniště z litiny vytváří vysokou spalovací teplotu, která působí na čistotu skla a nízké usazení dehtů na stěnách. Zabudovaná dochlazovací smyčka umožňuje připojení i na tlakový systém. Palivo musí být suché - dřevo a dřevěné brikety. Běžná doba na přikládání 1,5 až 2,5 hodiny. Externí plášť je z mastku, nebo kachlí v barvě bordó (na obrázku) mastek a pergamena. Dvířka jsou z litiny. Sklo odolávající teplotě až 750 ° C. Vyjímatelný zásobník na dřevo.

Popis výrobku:

Rovnoměrné a rychlé rozložení tepla po místnosti; nízká povrchová teplota; vnitřní část kamen z litiny - první plášť; vnější kachlový obklad - druhý plášť; spalovací prostor ze speciálně legované oceli; litinový otočný rošt ovládaný vně kamen ulehčuje odstranění popela; prosklená horní litinová dvířka s odolností 750 ° C; dolní litinová dvířka; deska z litiny; izolované rukojeti; dvoustupňové spalování paliva:1. na roštu - primární2. nad palivem - sekundární předehřátý horký vzduch se mísí s plyny za vývinu tepla; deflektor pod plotnou zlepšuje proces hoření a chrání litinovou plotnu; jemná regulace primárního a sekundárního vzduchu; systém prohořívání paliva skrz rošt nahoru; doba hoření v závislosti na druhu, velikosti a množství paliva

 

Technické parametry:

Výkon: 11,1 kW/h

          - do vody 8 kW/h

Výhřevnost: 300 m3

Výška: 91,5 cm

Šířka: 59,9 cm

Hloubka: 53,3 cm

Hmotnost: 162 kg / mastek 175 kg

Průměr kouřovodu: 130 mm

Vývod: horní

Spotřeba: 3,6 kg/h

Tah komína: 12 Pa

Obsah teplovodního výměníku: 18,5 l

Pracovní teplota vody: 70 ° - 75 ° C

Pracovní tlak vody: do 3 bar

Výstupy vody: 1 coul

Dochlazovací smyčka: 1/2 coul

Velikost externího vzduchu: 200 mm

Doporučené palivo: dřevo, dřevěné brikety

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení