La Nordica - Termorossella Plus s troubou D.S.A. / 11,1 kW / / bordó, pergamena, mastek / Tal.

La Nordica - Termorossella Plus s troubou D.S.A. / 11,1 kW / / bordó, pergamena, mastek / Tal.

La Nordica

88154 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: La Nordica

Krbová kamna Termorossella plus s troubou D.S.A. - Nový typ kamen s teplovodním výměníkem do topení ústředního vytápění a ohřevu teplé užitkové vody. Vysoká účinnost (88%) a emise CO nižší než 0,12%, tak jako výměník tepla ze silné oceli odolávající tlaku až 3 barů. Litinový rošt a spodní část topeniště z litiny vytváří vysokou spalovací teplotu, která působí na čistotu skla a nízké usazování dehtů na stěnách. Zabudovaná dochlazovací smyčka umožňuje připojení i na tlakový systém. Palivo musí být suché - dřevo a dřevěné brikety. Běžná doba na přikládání 1,5 až 2,5 hodiny. Externí plášť z mastku, nebo kachlí v barevných verzích liberty bordó a liberty pergamen (na obrázku) a mastek. Smaltovaná trouba. Dvířka z litiny. Sklo odolávající teplotě až 750 ° C. Vyjímatelný zásobník na dřevo.

 

Popis výrobku:

Rovnoměrné a rychlé rozložení tepla po místnosti; nízká povrchová teplota; vnitřní část kamen z litiny - první plášť; vnější kachlový obklad - druhý plášť; spalovací prostor ze speciálně legované oceli; litinový otočný rošt ovládaný vně kamen ulehčuje odstranění popela; prosklená horní litinová dvířka s odolností 750 ° C; dolní litinová dvířka; izolované rukojeti; třízónové spalování paliva: 1. na roštu - primární 2. nad palivem - sekundární předehřátý horký sekundární vzduch se mísí s plyny za vývinu tepla 3. katalyzátor - terciální spalování; jemná regulace primárního a sekundárního vzduchu; systém prohořívání paliva skrz rošt nahoru; doba hoření v závislosti na druhu, velikosti a množství paliva.

 

Technické parametry:

Výkon: 11,1 kW/h

- do vody 8 kW/h

Výhřevnost: 300 m3

Výška: 135,9 cm

Šířka: 55,9 cm

Hloubka: 53,3 cm

Hmotnost: 211 kg / mastek 242 kg

Průměr kouřovodu: 130 mm

Rozměry trouby Š x V x H: 330 x 300 x 370 mm

Vývod: horní

Spotřeba: 3,9 kg/h

Tah komína: 12 Pa

Obsah teplovodního výměníku: 18,5 l

Pracovní teplota vody: 70 ° - 75 ° C

Pracovní tlak vody: do 3 bar

Výstupy vody: 1 coul

Dochlazovací smyčka: 1/2 coul

Velikost externího vzduchu: 200 mm

Doporučené palivo: dřevo, dřevěné brikety

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení