La Nordica - sporák - America černá /Tal/ - 11,6 kW

La Nordica - sporák - America černá /Tal/ - 11,6 kW

La Nordica Exkluzivní sporák America černá - jen Nordica má pro naše chataře a chalupáře výrobek tři v jednom. Sporák s nejnovějším třízónovým spalováním, dvojnásobné prosklení dvířek, velká trouba na pečení. Ohniště je v kombinaci litina a Ironker ®. Silně předehřívání spalovacího vzduchu zajišťuje dokonale čisté sklo. Volitelné otevírání dvířek pravá / levá. Zvedací systém roštu pro letní provoz, ve spodní části malý prostor na odkládání dřeva. Externí plášť ze smaltované litiny. Vysoká účinnost - 78%. Velká smaltovaná trouba. Rám, deska a kroužky z litiny.   

121589 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladom

Výrobce: La Nordica

Popis výrobku:

Celolitinový dvouplášťový sporák dvojité spalování účinnost - 76%, CO emise při 13% O2 ​​0,1%, regulace primárního a sekundárního vzduchu, terciální je pevně nastaven a vstupuje otvory v zadní části ohniště, systém nerezových deflektorů - prodlužují dráhu plynů, které mohou dohořívat.

Předávání tepla probíhá:

- Sáláním přes sklo

- Prouděním mezi plášti

- Akumulací

Velké litinové ohniště, litinová plotna, dilatační kruhy, nepraská, nedeformuje se, litinová dvířka od topeniště a popelníku jsou vcelku, propínací klapka, plotna, trouba - možnost vyřazení trouby (v letních měsících nebo při zatápění), prostor na drobné, dřevosmaltovaná trouba s teploměrem, ochranný rám.

Technické parametry:

Výkon: 11,6 kW/h

Výhřevnost: 333 m3

Výška: 860 cm

Šířka: 1280 cm

Hloubka: 66 cm

Hmotnost: 321 kg

Průměr kouřovodu: 160 mm

Vývod: horní, zadní

Spotřeba: 3,5 kg/h

Palivo: dřevo, dřevěné brikety

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info